W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej

Dlaczego my

LinguaCity

 

Wizytówką Centrum Języków Romańskich LinguaCity jest wysoka jakość oferowanych zajęć – zarówno jeśli chodzi o aspekt merytoryczny, jak i organizacyjny.


Co to znaczy?

 

  • Nigdy nie przekraczamy z góry ustalonej liczebności grup – nasi kursanci mają gwarancję nauki w kilkuosobowym gronie. Dbamy także o przyjazną atmosferę na zajęciach – wychodzimy z założenia, że nauka, aby przynosiła efekty, musi być przyjemnością!
  • Stawiamy na nowoczesne metody i zróżnicowane materiały dydaktyczne, najlepsze podręczniki i źródła dodatkowe. Dostosowujemy program kursu do wieku i predyspozycji kursantów. Nad poziomem merytorycznym kursu czuwa zespół metodyczny. Zapewniamy dostęp do platformy e-learningowej.
  • Dbamy o wysoki poziom nauczania, zatrudniając jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów i native speakerów. Nasi nauczyciele naprawdę potrafią i lubią uczyć!
  • Urozmaicamy zajęcia, proponując naszym kursantom udział w warsztatach językowo-kulturowych. Zależy nam na postępach słuchaczy – stwarzamy możliwość udziału w indywidualnych konsultacjach przed zajęciami lub po nich.
  • W LinguaCity oferujemy najlepszą jakość w rozsądnej cenie. Kursanci sami wybierają sposób płatności – skonstruowaliśmy elastyczny system ratalny. Jesteśmy fair – osoby, które będą musiały zrezygnować z uczestnictwa w kursie, otrzymają od nas pieniądze za niewykorzystane zajęcia.

 

 Jak Włosi całym sercem angażują się w kulinaria i operę, tak my angażujemy się w nauczanie – wystarczy zapytać kursantów, którzy wracają do nas co roku!