W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej

Tłumaczenia

tłumaczenia 

Biuro Tłumaczeń LinguaCity wykonuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z języka francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rumuńskiego i włoskiego na język polski oraz z języka polskiego na języki romańskie.

 

 

 

W naszej działalności kierujemy się dewizą postaw na jakość, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi w pełni spełniały oczekiwania naszych klientów.

Współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami, w tym z tłumaczami języka łacińskiego i katalońskiego,

a w zakresie proofreadingu – z native speakerami języków romańskich.

Tłumaczymy również pomiędzy językami romańskimi, bezpośrednio z języka obcego na język obcy, na przykład z francuskiego na angielski.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – zawsze staramy się, by tłumaczenie wykonywał specjalista z dziedziny, której dotyczy tekst.

 Poza tłumaczeniami pisemnymi wykonujemy także tłumaczenia ustne: stacjonarne, wyjazdowe, konferencyjne.

 

Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie.  Żadne wyzwania nie są nam straszne!

 

U nas przetłumaczysz m.in.:

  • akt urodzenia, zgonu, ślubu, chrztu, świadectwa ukończenia szkoły, kursu kwalifikacyjnego, dokumenty tożsamości, certyfikaty, zaświadczenia, pełnomocnictwa;
  • dokumenty firmowe, sprawozdania, aneksy, umowy, dokumenty księgowe;
  • teksty medyczne;
  • instrukcje, ulotki informacyjne;
  • teksty reklamowe, teksty na strony WWW;
  • korespondencję;
  • teksty techniczne i specjalistyczne.

 

Tłumaczymy terminowo i dokładnie, gwarantujemy poufność.

 Zapraszamy do przesyłania tekstów – u nas wycena jest zawsze darmowa.